Рухомий склад, Новини

Alstom готовий підвищити рівень локалізації в контракті на поставку електровозів в Україну до 35%

Французький концерн Alstom готовий підвищити рівень локалізації в контракті на поставку електровозів в Україну. Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна» з посиланням на слова міністра економіки, фінансів і відновлення Франції Брюно Ле Мера.

Міністр заявив:

“Наприклад, що стосується контракту на поставку електровозів, Alstom готовий локалізувати в Україні до 35% виробництва і обслуговування. На початку обговорення Alstom планувала локалізувати близько 20% виробництва в Україні. Ми зрозуміли, що цього було недостатньо. Це яскраве свідчення нашої готовності враховувати законний запит української влади”.

Також міністр додав, що наразі в Україні створено 160 французьких компаній, в яких працюють 30 000 осіб, тому Франція зацікавлена зміцнити зв’язки в дуже конкретних секторах: комунальні послуги з розподілу питної води, енергетика, інфраструктура і транспорт (такі як поїзди), охорона здоров’я і, звичайно ж, сільське господарство.

Нагадаємо, Укрзалізниця попередньо домовилася про співпрацю та локалізацію в Україні виробництва поїздів швейцарської компанії Stadler в разі держзамовлення. Сторони вже уклали відповідний меморандум.

Читайте також