Укрзалізниця, Новини

В Укрзалізниці заявляють про попередні домовленості зі Stadler про локалізацію виробництва

Укрзалізниця попередньо домовилася про співпрацю та локалізацію в Україні виробництва поїздів швейцарської компанії Stadler в разі держзамовлення. Про це повідомляє прес-служба Перевізника.

Сторони вже уклали відповідний меморандум. Зокрема, українська та швейцарська компанії домовилися разом розвивати пасажирські залізничні перевезення в Україні в рамках проєкту City Express та працювати над залученням фінансування.

«Ми зацікавлені у співпраці зі світовими виробниками залізничного рухомого складу, які себе зарекомендували в роботі на інших залізницях світу, в тому числі на широкій колії. Потенційним партнером є Stadler, один зі світових лідерів галузі, при цьому нашим головним побажанням у такому партнерстві є локалізація виробництва на території України. Адже це залучення додаткових коштів в економіку та розвиток важкої промисловості нашої країни», — заявив очільник УЗ Іван Юрик.

Зазначений меморандум підписали в.о. голови правління Іван Юрик, в.о. члена правління та керівник пасажирського напрямку УЗ Олександр Перцовський, голова правління — генеральний директор Stadler CIS AG Петр Хрістоф Шпулер та генеральний директор Stadler CIS AG Александр Люфт у присутності віце-прем’єр-міністра України — міністра з питань стратегічних галузей промисловості України Олега Уруського та першого заступника міністра інфраструктури України Дмитра Абрамовича.

Для розміщення потужностей виробництва УЗ запропонувала швейцарцям розглянути Київський електровагоноремонтний завод. Технічні спеціалісти Stadler відвідали його та низку інших локацій у лютому цього року.

Читайте також