Новини, Рухомий склад

Stadler вивчає можливості локалізації виробництва на КЕВРЗ

Представники швейцарської компанії Stadler Rail AG, що спеціалізується на виробництві залізничного рухомого складу, вивчають можливість розміщення локалізованого виробництва на Київському електровагоноремонтному заводі. Сьогодні представники Stadler відвідали КЕВРЗ, повідомляє пресслужба Укрзалізниці.

В УЗ повідомили, що Stadler розглядається як один із потенційних постачальників рухомого складу для анонсованого Президентом Володимиром Зеленським проєкту з інтеграції залізниці з міською транспортною системою — City Express — завдяки об’єднанню великих міст із їхніми містами-супутниками в єдиний транспортний простір.

Раніше  Президент Володимир Зеленський на Всеукраїнському форумі «Україна 30. Інфраструктура» повідомив, що наразі йде робота над новим проєктом “сіті експрес”. Мета проєкту – покращити приміське сполучення. Перший етап проєкту включає Київ, Харків Дніпро. Щодо останніх двох – стартувала розробка проєкту.

Нагадаємо, на початку лютого Президент України Володимир Зеленський зустрівся зі співвласником групи Stadler Rail AG Петером Шпулером. Під час зустрічі було обговорено перспективи співпраці з компанією в частині модернізації рухомого складу української залізниці, приміського та міського рейкового транспорту.

 

Читайте також