Андрій Рязанцев: Цей договір буде гнучкіший і простіший для акцептування сторонами
Новини, Укрзалізниця

Андрій Рязанцев: процес мого звільнення запущений після початку моєї співпраці з Романом Веприцьким

Звільнений директор з розвитку бізнесу Укрзалізниці Андрій Рязанцев у інтерв’ю Rail.Insider розповів про співпрацю з відстороненим в.о. члена правління УЗ Романом Веприцьким.

Так, на питання журналіста чи дійсно запуск процесу звільнення відбувся після початку його співпраці з Романом Веприцьким, експосадовець відповів:

“Не відразу, а після того. У мене були напрацювання, й одну з програм ми відпрацьовуємо до цього часу з Федерацією роботодавців України. Їм потрібні ті люди, які її розробили, щоб більш глибоко розуміти суть програми. Вона дасть можливість зробити для держави додаткових 100 млрд промислового виробництва за 5 років. Роман сказав: “Ну давай свої напрацювання!” Я прийшов до нього з пакетом проєктів у фазі напівготовності або навіть ближче до виходу, і ми почали швидко їх запускати, дотискати. Два місяці я не міг “продавити” голосування й випустити довгі договори. Ми чітко розділили, які в нас повинні бути вертикалі для побудови продаж продуктів компанії тощо, почали реалізовувати ці напрацювання. І ось тільки тоді сталося те, про що ми зараз говоримо. Добре, що вдалося дотиснути й довгі договори все-таки вийшли. Хоча мене дуже цікавить, як вони будуть реалізовуватися, тому що можна прийняти все, що завгодно, але “запороти” реалізацію”.

Нагадаємо, також в цьому інтерв’ю Андрій Рязанцев розповів хронологію свого звільнення. Повний текст розмови читайте тут.

Читайте також