Інфраструктура, Новини, Рухомий склад, Укрзалізниця

Держбюджет 2021: На які залізничні проєкти будуть виділені кошти

Вчора Верховна Рада прийняла Закон «Про Державний бюджет України на 2021 рік». В Укрзалізниці головний кошторис країни назвали “історичним”, адже документ вперше за всю історію Незалежної України враховує потреби перевізника у фінансуванні важливих проєктів з оновлення пасажирського залізничного рухомого складу та інфраструктури.

Зокрема, головний фінансовий документ передбачає оновлення пасажирських вагонів та електрифікацію залізничних ділянок. Зокрема, бюджетні кошти будуть спрямовані на модернізацію та електрифікацію дільниць Черкаси — станція ім. Тараса Шевченка, Житомир — Новгород-Волинський та електрифікацію колій до станції Васильків-2 з облаштуванням пасажирської платформи для запуску приміських електропоїздів сполученням Київ — Васильків.

« Для нас це – меседж важливості Укрзалізниці для країни. Дякуємо за підтримку», — зазначив голова правління АТ «Укрзалізниця» Володимир Жмак.

Нагадаємо, що раніше Згідно в.о. члена правління АТ «Укрзалізниця» Олександр Перцовський заявив, що у 2021 році пасажирські перевезення принесуть компанії 9 млрд грн доходів.

 

Читайте також