Донецька залізниця за перші 4 місяці поточного року оздоровила 22 км колій. Про це повідомляє прес-служба залізниці.
Так, станом на 30 квітня 2021 року проведено реконструкцію колії — 2,113 км, капітальний ремонт — 1,011 км, середній — 18,90 км.
Зауважено, що основний напрямок з реконструкції колії у 2021 році — Комиш-Зоря – Волноваха, дільниці робіт з капітального ремонту — ст. Лиман (парк північного відправлення), ст. Рубіжне, Асланове – Рудна.
Нагадаємо, сезон ремонту колій розпочався 1 квітня. Загалом по філіям, станом на 23 квітня 2021 року, різними видами ремонту оновлено 137 км колії, з яких: реконструкція колії — 50 км, середній ремонт — 80 км та капітальний ремонт — 7 км.













