Події, Новини, Рухомий склад

(ФОТО) На коліях УЗ виявлено вагон з фальсифікованим маркуванням

На станції П’ятихатки оглядач виявив вантажний вагон з фальсифікованим маркуванням. Про це повідомляє пресслужба УЗ. Зазначається, що вагон належав приватній компанії. Його було знято з експлуатації.

«Так, за документами, зазначений вагон був побудований у 2019 році. Натомість він має всі ознаки більш тривалої експлуатації. При цьому рік виготовлення елементів візка вагона, шифр заводу-виробника пошкоджено шляхом наварювання інших цифр. Зазначений інцидент буде розслідувано», – повідомили в УЗ.

В УЗ зазначили, що компанія, якій належить вагон, уже мала подібний інцидент. У лютому 2021 року на перегоні Верхньодніпровськ – Воскобійня через злам бокової рами візка приватного вагона сталося сходження з рейок 8 вантажних вагонів.

Зауважимо, що у 2021 році Укрзалізниця планує інвестувати понад 27 млрд грн в оновлення, капітальний ремонт і модернізацію рухомого складу та інфраструктури.

Нагадаємо, раніше Європейська бізнес асоціація звернулася до Міністерства інфраструктури України із проханням звернути увагу на ситуацію, яка склалась із безпекою на залізничних шляхах. В асоціації переконані — Укрзалізниці варто передати повноваження щодо контролю за ремонтом вагонів Державній службі України з безпеки на транспорті.

 

Читайте також