Інфраструктура, Новини, Укрзалізниця

Керівник УЗ відвідав колійну машинну станцію та рейкозварювальний поїзд

Голова правління АТ «Укрзалізниця» Олександр Камишін 11 лютого відвідав колійну машинну станцію у Знам’янці та Кременчуцький рейкозварювальний поїзд. Про це він написав у своєму Telegram-каналі, передає Rail.insider.

Очільник товариства уточнив, що минулого року Знам’янська колійна машинна станція (КМС) виконала реконструкцію 23 км колії, причому роботи проводились у четвертому кварталі. «Всі вантажовласники, напевно, пам’ятають, як ми ремонтувалися в найгарячіший сезон. План на цей рік КМС Знам’янка — подвоїти цифри минулого року, зробити 46 км реконструкції колії. Тільки роботи ми розпочинаємо цього року не восени, а навесні, як тільки дозволить погода, попередньо — із середини березня», — наголосив він.

Для цього КМС наразі працює над складанням рейкошпальної решітки. За словами голови правління, до кінця березня мають зібрати її щонайменше 10 км. «Це небагато порівняно з тим, що треба робити. Але вже краще, ніж було торік — 0», — прокоментував Олександр Камишін.

Також посадовець заїхав на Кременчуцький рейкозварювальний поїзд (РЗП).

«У нас таких лише 6, по одному на кожній залізниці. РЗП Кременчук — це підприємство зі штатом 100 осіб. Варить із 25-метрових рейок 800-метрові безстикові. Завдяки безстиковим рейкам, до речі, ми втрачаємо цей брендовий залізничний звук «тадам-тадам», — пояснив голова правління.

Він також розповів про обсяги робіт підприємства: «Минулого року РЗП Кременчук зробило 38 км, план на цей рік у півтора раза більший — 58 км».

Як повідомлялося раніше, нещодавно Олександр Камишін відвідав три шпальні заводи УЗ.

Читайте також