Новини, Укрзалізниця

Очільник УЗ відвідав станцію Кіндрашівська-Нова на Луганщині

Голова правління АТ «Укрзалізниця» Олександр Камишін повернувся з об’їзду Луганської області. Відвідав він і станцію, дистанцію колії та локомотивне депо Кіндрашівська-Нова. Про це посадовець 19 лютого написав у своєму Telegram-каналі, передає Rail.insider.

«Повертаюся з об’їзду Луганської області. Завітали з командою до Кіндрашівської-Нової. Станції, дистанції колії, локомотивного депо. Того самого депо, яке позавчора обстріляли з окупованої території. І вчора обстрілювали. І сьогодні обстрілюють. І рано-вранці, перед нашим приїздом. І одразу після нашого від’їзду. Специфіка розташування станції Кіндрашівська-Нова така, що одразу через річку, на височині, стоять окупаційні війська. Це наша крайня станція, далі вже НКТ. До Луганська менше 10 км. Так, подорож небезпечна. Але мною рухала потреба підтримати наших людей, які там працюють щодня. Потиснути руку і подякувати їм за роботу за таких обставин. УЗ — це величезна система, важлива перевага якої — дисципліна і взаємовиручка», — зазначив Олександр Камишін.

Він також розповів про залізничників, які щодня виконують свою роботу, ризикуючи життям. «На станції працюють 19 осіб, у локомотивному депо — 45, у дистанції колії — 272 особи. Це 336 наших залізничників, які щодня виконують свою роботу, будь-якої миті ризикуючи потрапити під обстріл. Ось уже у кого #залізні_нерви!

Там, біля лінії розмежування, загострюються почуття. І час біжить по-іншому. А коли повертаєшся додому, потроху відпускає. Але у Кіндрашівській-Новій продовжують працювати наші люди, ризикуючи життям, щоб уся система продовжувала працювати. І ця думка не дає мені спокою.

Сьогодні фото не буде. Але буде прохання. Поговоріть із родичами, друзями, колегами. Підтримайте їх, заспокойте. Саме це потрібно зараз. Єдність. Наша сила — у взаємній підтримці, — написав очільник УЗ.

Як повідомлялося раніше, 18 лютого через обстріли на Донецькій залізниці подекуди обмежили рух поїздів.

Читайте також