Новини, Укрзалізниця

Курсові різниці не вплинули на прибуток УЗ, — Олександр Камишін

У 2021 році дохід Укрзалізниці від курсових різниць становив 1,3 млрд грн. Але не це допомогло товариству вийти у прибуток. Так у своєму Telegram-каналі написав очільник компанії Олександр Камишін, передає Rail.insider.

За словами голови правління УЗ, дохід від курсових різниць 1,3 млрд грн було отримано у першому півріччі (тобто до призначення на посаду самого Олександра Камишіна). «І при цьому за підсумками першої половини року компанія зафіксувала 1,4 млрд грн збитку», — нагадав він.

Керівник також зауважив, що у другій половині року від курсових різниць компанія отримала збиток — 47 млн грн. Водночас прибуток за другу половину року сягнув 1,9 млрд грн.

«Виходить, що у першій половині року дохід від курсових різниць все одно не допоміг компанії вийти на прибуток. А у другій половині року ми отримали в результаті прибуток, незважаючи на збитки від курсових різниць», — підсумував Олександр Камишін.

Як повідомлялося раніше, прибуток УЗ за підсумками 2021 року становив понад 450 млн грн.

Нагадаємо, що на засіданні Тимчасової слідчої комісії з питань Укрзалізниці 23 вересня 2021 року Олександр Камишін пообіцяв вивести товариство у прибуток до кінця року. Згодом очільниця ТСК Юлія Гришина назвала прибуток УЗ у 2021 році «результатом бухгалтерських маніпуляцій».

Читайте також