Міжнародні новини, Новини

Коридор Північне море—Середземне море знову запрацював

Сьогодні, 16 серпня, залізничний вантажний коридор Північне море—Середземномор’я знову відкритий для поїздів. Лінія була закрита кілька тижнів через пошкодження, що сталися на його бельгійській дільниці під час липневої повені. Про це пише Rail.insider із посиланням на railfreight.

Залізничні лінії коридору були серйозно пошкоджені в районі Мон-Сен-Гібер, поблизу Вавра у бельгійському регіоні Валлонія. Відносно невелика річка, що тече під коліями, під час повені розлилася та знесла залізничне полотно. Тож лінія стала непридатною для поїздів.

Відновникам довелося серйозно попрацювати, адже пошкодження сталося на перетині з річкою. Крім того, навколо колії багато будинків і дерев.

Зрозуміло, що доступ до місця пошкодження колій був найскладнішою частиною реконструкції. Вантажівки менеджера інфраструктури Infrabel, що перевозять каміння для відновлення полотна, мали долати воду, а інженерам довелося прокладати спеціальну дорогу, щоб дістатися цього місця. Ба більше, під час повені в Бельгії була серйозно пошкоджена і дорожня мережа, що ускладнило транспортування необхідних будівельних матеріалів.

Як повідомлялося раніше, через повені у Західній Європі постраждали кілька залізничних ліній.

Читайте також