Новини бізнесу, Новини

Криклій: якщо тариф для “приватної тяги” стане зручний і кращий, ніж від УЗ, то ми просто загубимо компанію

Міністр інфраструктури Владислав Криклій розповів журналістам daily.rbc.ua про бачення тарифу в експерименті з допуском приватної тяги.

“Ринок любить нас підганяти й тиснути в спину: а давайте тарифи знизьте тощо. Скажу до всіх і вже казав до учасників: не треба маніпулювати, бо будь-який пілотний проєкт полягає у тому, щоби ми подивилися на всі проблеми, врахували всі недоліки. Усе одно певні моменти ми могли не врахувати, і потім потрібно буде вносити корективи до цих пілотних проєктів, перш ніж вони почнуть повноцінно працювати”, – заявив Криклій.

Так, на думку посадовця, рівний тариф для приватних перевізників й УЗ, наразі нашкодить державному Перевізнику.

“Це не був повноцінний запуск: що ми вже все запустили, масштабуємо і вбиваємо вантажні перевезення Укрзалізниці. Чому я кажу про “вбиваємо вантажні перевезення Укрзалізниці”? Бо якщо тариф стане настільки м’який, зручний і кращий, ніж той, який надає Укрзалізниця, то ми просто загубимо компанію. Тому що за збиткових пасажирських перевезень компанія залишиться ще й без прибуткових вантажних перевезень, і в донавантаження – інфраструктура”.

Нагадаємо,  16 грудня Укрзалізниця та ТОВ «Українська локомотивобудівна компанія» уклали договір за експериментальним проєктом впровадження приватної тяги.

Читайте також