Інфраструктура, Новини

МІУ дозволило УЗ витрачати кошти на добудову «мосту Кірпи»

Міністерство інфраструктури України оприлюднило наказ від 23 жовтня «Про передню оплату товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти», передає Rail.insider.

У наказі, зокрема, йдеться про те, що АТ «Укрзалізниця» у межах договорів на добудову Дарницького мосту може здійснювати передоплату у розмірі до 30%.

Товариство може здійснювати попередню оплату в межах «закупівель товарів, робіт і послуг за капітальними видатками, що згідно з договорами про закупівлю передбачається надати протягом поточного бюджетного періоду в межах бюджетної програми КПКВК 3101170 «Будівництво залізнично-автомобільного мостового переходу через р. Дніпро у м. Києві (з підходами) на залізничній ділянці Київ-Московський—Дарниця», в розмірі до 30 відсотків від вартості річного обсягу робіт терміном не більше трьох місяців, із кількістю платежів з попередньої оплати — один на кожен договір».

Окрім того, товариству необхідно обрати члена правління (відучора їх п’ятеро), відповідального за дотримання законодавства під час здійснення передоплати за договорами. Також ця особа контролюватиме виконання робіт.

Як повідомлялося раніше, «міст Кірпи» добудовуватиме українсько-німецьке підприємство. Із ним 4 жовтня УЗ уклала контракт на добудову Дарницького мосту. Також на зведення об’єкта Кабмін виділить 500 млн грн.

Читайте також