Обсяги вантажних контейнерних перевезень між Китаєм та Європою зріс на 2
Новини, Міжнародні новини

Обсяги вантажних контейнерних перевезень між Китаєм та Європою зросли на 24%

За даними китайської залізниці, з січня по квітень обсяги вантажних контейнерних перевезень між країною та Європою зросли на 24%, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Про це повідомляє railjournal.com.

Загалом від початку року перевезено 262 000 TEU (2920 поїздів). Лише за квітень обсяги зросли на 58%. Причиною стало падіння обсягів повітряних та морських перевезень. Так, багато морських шляхів з Китаю були перенаправлені навколо мису Доброї Надії, а не через Суецький канал, через збільшення транзитного збору. Таким чином привабливість залізничних перевезень зростає.

Наприклад, у польській PKP Cargo повідомляють про черги вантажних поїздів на кордоні та звітують, що збільшення трафіку допомогло компенсувати збитки, спричинені 50%-відсотковим падінням обробки вантажів у морських портах Польщі.

Нагадаємо, раніше ми публікували дослідження asia.nikkei.com про те, що через пандемію коронавірусу вантажні перевезення залізницею між Азією та Європою стали вигіднішими за морські та авіаперевезення.

Читайте також