Перевезення, Новини

Одеська Global Ocean Link запустила новий залізничний маршрут із Ґданська до України

Між портом Ґданськ та Україною відкрили новий залізничний маршрут. Сполучення організувала одеська логістична компанія Global Ocean Link (GOL) за підтримки Maersk Line. Про це повідомляє railfreight.com.

Поїзд рухається від порту до Мостиської,  далі вантажі розподіляються за декількома пунктами України, включаючи Одесу. Потяг з польського порту досягає українського кордону протягом п’яти днів.

Зауважено, що перевезення між Польщею та Україною значно зросли останніми роками. Трафік з Польщі до України збільшився на 55% у 2019 році у порівнянні з попереднім роком. В іншому напрямку зростання 132% (в TEU).

Нагадаємо, раніше в порту Ґданська відзвітували про готовність до запуску транспортного коридору “Балтійське – Чорне море”. Наразі триває остання підготовка до запуску інтермодальних поїздів за маршрутом Туреччина – Україна – Польща.

Очікується, що маршрут розпочне свою діяльність протягом 1 кварталу 2021 року. Маршрут з’єднає Туреччину з українським портом Чорноморськ та Польщею (крім порту мова йде про залізничний термінал Славків).

Читайте також