АТ «Укрзалізниця» запланувало на 16 червня проведення двох нарад щодо покращення вантажних перевезень, передає Rail.insider.
Перша онлайн-конференція стосуватиметься перевезень агропродукції за кордон та розпочнеться о 10:00 (посилання тут). Другий захід присвячений обговоренню вантажного сполучення зі Словаччиною і запланований на 15:30 (посилання тут).
Зауважимо, що нарада із перевізниками Польщі була перенесена на 15 червня.













