Інфраструктура, Новини

Ремонт колії на дільниці Васильків І—Васильків ІІ наближається до фінішу

Капітальний ремонт колії між станціями Васильків І та Васильків ІІ — на фінальній стадії. Про це пише Rail.insider із посиланням на пресслужбу АТ «Укрзалізниця».

У межах програми Президента України «Велике будівництво» Укрзалізниця капітально ремонтує та електрифікує 11 км дільниці між містом Васильків та селищем Калинівка, де розташована станція Васильків І.

«Будуємо пасажирську платформу на станції Васильків ІІ та ведемо роботи з електрифікації», — зазначається у повідомленні товариства.

Окрім того, у планах компанії — облаштування безстикової колії та капремонт залізничного переїзду на станції Васильків ІІ, а також реконструкція платформи Здорівка.

Як повідомлялося раніше, електрифіковану дільницю у Василькові обладнають шумозахисними екранами. Також станом на початок вересня на дільниці Київ—Васильків І капітально відремонтували 7 км колії. А в середині листопада УЗ закінчила встановлювати опори на дільниці Васильків—Київ. Окрім того, у межах станції Васильків І збудують тунель під коліями.

Читайте також