Інфраструктура, Новини

Третя спроба продати залізничний комплекс на Донеччині

Фонд держмайна продав залізничний комплекс «Димитроввуглевантажтранс» за ціною, що в 4 рази нижча, ніж у попередніх торгах. Про це пише Rail.insider із посиланням на «Бізнес Цензор».

ТОВ «Рейлроуд Сервіс» запропонувало найвищу ціну на торгах за цілісний майновий комплекс промислового залізничного транспорту ДВАТ «Димитровуглевантажтранс», що розташований у місті Мирноград Донецької області.

На аукціоні, що відбувся 5 листопада, ТОВ «Рейлроуд Сервіс» запропонувало за цілісний майновий комплекс промислового залізничного транспорту ДВАТ «Димитровуглевантажтранс» 70 млн грн. Натомість його єдиний конкурент — ТОВ «Вуглепромтранс» — вирішив не піднімати ціну вище стартових 67,6 млн грн.

«Рейлроуд Сервіс» зі статутним капіталом 5 тис. грн за два дні до оголошення аукціону змінив свою назву з ТОВ «Центр з роботи з проблемними активами», а також кінцевого бенефіціара та вид діяльності (зі сфери права на допоміжне обслуговування наземного транспорту).

Це вже третя спроба продати «Димитровуглевантажтранс».

Нагадаємо, перший аукціон 20 серпня 2021 року виграло ТОВ «Укрдонінвест» Віталія Кропачова, що запропонувало за залізничний комплекс 301 млн грн, або у 4,5 раза більше за стартову ціну. Водночас Фонд держмайна відмовив «Укрдонінвесту» в укладанні договору через ненадання компанією витягу з Єдиного реєстру юридичних осіб, ФОП та громадських формувань.

Наступним йшло ТОВ «Коал Транс» із пропозицією 300 млн грн. Однак ця компанія відмовилася підписати протокол про результати аукціону, і вони були визнані такими, що не відбулися.

Другий аукціон з удвічі меншою стартовою ціною 33,53 млн грн було заплановано на 18 жовтня, але скасовано наступного дня після його оголошення згідно з рішенням виконавчої дирекції замовника.

Читайте також