Міжнародні новини, Новини

Новий інтермодальний маршрут між Німеччиною та Австрією

Цього тижня запрацював новий інтермодальний маршрут між Німеччиною та Австрією. Потяги вже здійснюють прямі рейси між терміналами Мюнхен-Рієм та Вельс CTТ. Про це пише Rail.insider із посиланням на railfreight.

Послуга доступна для контейнерів, танк-контейнерів та змінних кузовів. Дні відправлення з Мюнхена — понеділок, середа та п’ятниця. З Вельса поїзди вирушають по вівторках, четвергах і суботах. Потяги прибуватимуть до терміналів призначення вночі. Таким чином, їх можна забирати наступного ранку.

Кожна транспортна одиниця вагою 25 т викидає на 280 кг менше вуглекислого газу порівняно з автомобільним транспортом.

«На австрійських сервісах цей екологічний варіант транспорту доступний не лише на маршрутах до Дуйсбурга, Нойса та Людвігсгафена, але тепер також до півдня Німеччини. І завдяки нашим багатьом міжмережевим зв’язкам економія за тривалих поїздок величезна», — зазначив керуючий директор інтермодального постачальника Kombiverkehr Олександр Очс.

Мюнхен-Рієм та Вельс CTT функціонують і як вузли для подальшого транспорту в регіоні. Також є міжнародне сполучення з Будапештом, звідки можна дістатися залізницею до Халкали поблизу Стамбула.

Читайте також