АТ «Укрзалізниця» не буде залучати 200 млн доларів єврооблігацій. Про це сказав в. о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Олександр Камишін під час сьогоднішнього засідання Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради.
Кошти передбачалося витратити на ремонт інфраструктури, проте опанувати цього року їх не встигнуть.
Нагадаємо, філія «Центр сервісного забезпечення» АТ «Укрзалізниця» планувала закупити аудиторські послуги в ТОВ «Ернст енд Янг Аудиторські послуги» за переговорною процедурою. Компанія мала супроводжувати додатковий випуск євробондів на суму 200 млн доларів. Проте потім в УЗ розповіли, що питання ще не вирішене.













