Тарифи, Новини

Укрзалізниця планує вже у квітні презентувати єдиний логістичний тариф

Укрзалізниця планує запропонувати ринку єдиний логістичний тариф на доставку вантажів уже у квітні 2021 року. Про це в інтерв’ю «Інтерфакс-Україна» заявив голова правління компанії Володимир Жмак.

«У квітні ми плануємо запропонувати ринку єдиний логістичний тариф, оскільки тариф на перевезення складається з двох складових: регульованих державою (це доступ на шляху і тяга) і нерегульованих (вартість вагона)».

Також, за його словами, УЗ не хоче залишатися для ринку “вагонною компанією”.

«Ми нікому не пропонуємо вагони, ми пропонуємо комплексну послугу з перевезення вантажів. Хто незадоволений підходом? Той, хто свого часу накупив” по дешевці “старих вагонів, користуючись тим, що вони в сусідніх країнах потрапили під обмеження щодо продовження термінів їх експлуатації, і таким чином створив на українському ринку профіцит вагонів», – зазначив Жмак.

Крім цього, посадовець зауважив, до недавнього часу на ринку було дуже багато вагонів Укрзалізниці, які були здані в оренду експедиторам за невигідною для компанії ціною, проте ринку вантажовідправників ці вагони пропонувалися вже в рази дорожче.

Нагадаємо, раніше Жмак заявляв, що робота над єдиним логістичним тарифом ведеться у співпраці з вантажовідправниками та Міністерством інфраструктури.

Читайте також