У вівторок, 20 червня, представники АТ «Укрзалізниця» проведуть дві наради із колегами з Румунії, Молдови та Угорщини, передає Rail.insider.
Заходи відбуватимуться в онлайн-форматі. О 14:00 стартує обговорення поточної ситуації та шляхів поліпшення перевезень вантажів через прикордонні переходи з Румунією та Молдовою. Усі охочі можуть долучитися за посиланням.
Окрім того, о 15:30 залізничники України та Угорщини розглянуть питання покращення взаємодії у галузі вантажних перевезень між двома країнами. Також свої запитання можуть поставити усі зацікавлені. Посилання на онлайн-конференцію тут.













