Укрзалізниця анонсувала проведення Zoom-конференцій із перевізниками Румунії, Молдови та Угорщини 31 травня, передає Rail.insider.
Долучитися до заходів можуть усі охочі.
Онлайн-нарада із представниками Румунії та Республіки Молдова запланована на 14:00 (доєднатися можна за посиланням), а із залізничниками Угорщини має розпочатися о 15:30 (посилання тут).
Нагадаємо, що такі наради проводяться щовівторка. По четвергах обговорюється покращення залізничних перевезень зернових, а також відбуваються зустрічі із залізничниками Польщі та Словаччини.













