Новини, Перевезення, Укрзалізниця

УЗ проведе онлайн-наради із перевізниками Румунії, Молдови та Угорщини 31 травня

Укрзалізниця анонсувала проведення Zoom-конференцій із перевізниками Румунії, Молдови та Угорщини 31 травня, передає Rail.insider.

Долучитися до заходів можуть усі охочі.

Онлайн-нарада із представниками Румунії та Республіки Молдова запланована на 14:00 (доєднатися можна за посиланням), а із залізничниками Угорщини має розпочатися о 15:30 (посилання тут).

Нагадаємо, що такі наради проводяться щовівторка. По четвергах обговорюється покращення залізничних перевезень зернових, а також відбуваються зустрічі із залізничниками Польщі та Словаччини.



Читайте також