Від початку року Південна залізниця навантажила майже 21 млн т вантажів
Новини, Тарифи

УЗ розробляє новий порядок визначення тарифу на перевезення вантажів у вагонах Перевізника

Перевізник розробляє новий порядок визначення тарифу на перевезення вантажів у вагонах УЗ, який може бути впроваджений найближчим часом. Про це журналістам Rail.insider повідомило джерело в компанії.

За словами інсайда, в УЗ планують ввести нове поняття “логістичний коефіцієнт”. Цей коефіцієнт буде затверджуватися Правлінням для кожного типу вагонів залежно від конкурентності вагонів АТ «Укрзалізниця» на ринку перевезень.

“Метою застосування логістичного коефіцієнта є встановлення конкурентоспроможних умов для залучення додаткових обсягів перевезень на залізничному транспорті з використанням вагонів АТ “Укрзалізниця””, – відзначив інсайдер.

Логістичний коефіцієнт буде визначатись шляхом аналізу обсягів навантаження вантажу та використання вагонів АТ «Укрзалізниця» на ринку перевезень і застосовуватися при розрахунках єдиного тарифу до ставки плати за використання вагона.

Таким чином, АТ “Укрзалізниця” планує встановити прозорий та оперативний механізм реагування на зміну ставок за використання вагонів на ринку.

Читайте також