Інфраструктура, Новини, Укрзалізниця

УЗ відновила роботи з електрифікації дільниці Ковель—Ізов

Залізничники відновили роботи з електрифікації дільниці Ковель—Ізов і планують закінчити проєкт за графіком — до 1 червня. Про це написав голова правління товариства Олександр Камишін у своєму Telegram-каналі, передає Rail.insider.

«Це дасть нам змогу збільшити пропускну спроможність головного стика з Польщею, нашим ключовим партнером з вантажних перевезень зараз», — уточнив Олександр Камишін.

Роботи розпочали влітку. На кінець року було зроблено практично половину обсягу. За словами посадовця, роботи тривали і в січні, і в лютому. Була коротка перерва, коли розпочалася війна (24 лютого), проте залізничники оперативно зібрались із силами і повернулися до роботи.

«Війна зробила західні переходи ще важливішими в нашій роботі. Тому проєкт став ще важливішим. Практично всі матеріали вже закуплені. Працівники раді повернутись до роботи і підтримати країну під час війни закінченням такого важливого проєкту. Я вірю, що країна, яка продовжує будуватись навіть під час війни, просто приречена на перемогу країни, яка обмежує продаж туалетного паперу», — прокоментував Олександр Камишін.

Як повідомлялося раніше, на напрямку Ковель—Ізов—Держкордон електрифіковано 43 км колії.

Читайте також