Новини, Порти

В МІУ очікують отримати 150 млн грн інвестицій у модернізацію паромної переправи в МТП “Чорноморськ”

В Міністерстві інфраструктури планують залучити 150 млн інвестицій у модернізацію залізнично-поромного комплексу порту “Чорноморськ”. Про це повідомляє прес-служба МІУ.

Так, наразі визначено компанію-консультанта (ТОВ «Ернст енд Янг») для підготовки техніко-економічного обґрунтування (ТЕО) і конкурсної документації нового концесійного проєкту в порту Чорноморська.

«У рамках концесії поромної переправи у порту Чорноморська ми плануємо залучити від 150 млн грн інвестицій, які будуть спрямовані на модернізацію залізнично-поромного комплексу порту. За результатами тендеру на відбір консультантів для підготовки ТЕО проєкту, який ми оголосили у серпні цього року, було визначено переможця – компанію «Ернст енд Янг». Очікуємо в найближчі терміни розробити необхідну документацію, щоб у першій половині наступного року оголосити сам концесійний конкурс», – заявив міністр Владислав Криклій.

За кошти інвестора на об’єкті планується побудувати новий паркінг для вантажівок, термінал для пасажирів та водіїв й станцію техобслуговування для підготовки до продажу автотехніки. Також буде здійснено ремонт підйомного моста, заміну асфальту, встановлення системи відеонагляду на відкритих складах тощо.

Зауважено, що також Мінінфраструктури активно готує до оголошення ще один конкурс в порту – концесію першого та контейнерного терміналів. Наразі вже відібрані юридичні та технічні консультанти для підготовки пре-ТЕО проєкту. Планується на початку наступного року завершити розробку пре-ТЕО та перейти до ТЕО проєкту, а сам концесійний конкурс провести в кінці 2021 року.

Зауважимо, що згідно з даними порталу ProZorro наразі договір з ТОВ «Ернст енд Янг» не підписано. Хоча раніше саме їх пропозиція перемогла на торгах

Читайте також