Новини, Укрзалізниця

В Євросоюзі нагадали Україні про важливість реформування залізниці

Для України важливо досягнути суттєвого прогресу в реформуванні залізниці. Це необхідно передусім для розвитку торгових і транспортних зв’язків. Відповідну заяву схвалили Президент України Володимир Зеленський, президент Європейської ради Шарль Мішель та президент Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн під час проведення 23-го Саміту Україна—ЄС.

У документі зазначається, що сторони домовилися про важливість удосконалення сполучення між Україною, ЄС та іншими країнами Східного партнерства з метою сприяння торгівлі, подальшого розвитку надійних і сталих транспортних зв’язків та підтримки контактів між людьми

«Ми привітали підписання Угоди між Україною, ЄС і його державами-членами про Спільний авіаційний простір та очікуємо на якнайшвидше набрання нею чинності, що сприятиме розвитку взаємних сполучень, зокрема шляхом створення умов для нових комерційних можливостей для авіакомпаній України та держав — членів ЄС. Ми привітали поточну роботу стосовно включення внутрішніх водних шляхів України до Транс’європейської транспортної мережі (TEN-T), і ми погодилися щодо важливості суттєвого прогресу України у реформуванні системи залізничного транспорту», — наголошується у заяві.

Нагадаємо, що в УЗ розповіли, які завдання стоять перед компанією на шляху реформування галузі.

Читайте також