Новини, Новини бізнесу

Дочірня компанія Ferrexpo сертифікована за міжнародними стандартами

Нещодавно дочірня компанія Ferrexpo, яка використовує водні шляхи річки Дунай для доставки продукції споживачам у Центральній Європі, First-DDSG пройшла сертифікацію на відповідність міжнародним стандартам. Про це пише Rail.insider із посиланням на інформацію Ferrexpo.

Отриманий сертифікат ISO 14001:2015 підтверджує, що First-DDSG впроваджує ефективні екологічні практики, спрямовані на мінімізацію впливу на навколишнє середовище.

«Це важливо для внутрішніх водних перевезень на річці Дунай, де компанія експлуатує 214 суден, забезпечуючи екологічно чистий транспорт із низьким рівнем викидів парникових газів», — наголошується у дописі.

Ще один сертифікат ISO 45001:2018 підкреслює прагнення створити безпечні та здорові умови праці для співробітників компанії.

У Ferrexpo нагадали, що впродовж останніх 10 років компанія інвестувала понад 400 млн доларів у розвиток своєї логістичної інфраструктури.

Як повідомлялося раніше, у першому півріччі Ferrexpo збільшила виробництво окатишів на 76%.

 

Отримайте тестовий доступ до статистики та аналітики

 

Читайте також