Перевезення, Новини, Новини бізнесу

Ferrexpo від початку року більше як на чверть скоротила залізничні відвантаження в бік портів

Група Ferrexpo в січні-квітні 2021 року скоротила залізничні відправки продукції в бік морських портів на 26,3% в порівнянні з січнем-квітнем 2020 року – до 500 тис. тонн. Про це повідомляє gmk.center з посиланням на дані філії «Головний інформаційно-обчислювальний центр».

Загалом за чотири місяці з залізничної станції «Золотнишине» було відправлено 3,7 млн ​​тонн залізної руди. Це на 13,1% менше, ніж за січень-квітень 2020 року. Проте з позитиву: відправлення продукції в напрямку країн Євросоюзу зросли на 40, 8% – до 1,2 млн тонн.

Основний обсяг продукції був відправлений в порт «Південний» через такі станції:

  • Берегова – 115,5 тис. тонн (- 91,8%);
  • Чорноморська – 2,4 млн тонн (+ 20,5%).

Меншу частину продукції відвантажили в напрямку Євросоюзу через станції:

  • Батьово – 305,7 тис. тонн (+ 1,6%);
  • Ізмаїл – 353,9 тис. тонн (+ 84,5%);
  • Чоп – 496,1 тис. тонн (+ 66,9%);
  • Ужгород – 14,5 тис. тонн (-64,9%).

Нагадаємо, Укрзалізниця за перші чотири місяці року скоротила перевезення залізної й марганцевої руди на 3,8% в порівнянні з січнем-квітнем 2020 року – до 25,6 млн тонн.



Читайте також