Міжнародні новини, Новини

Консорціум Bombardier-Alstom отримав замовлення на 204 двоповерхові вагони для бельгійської залізниці

Бельгійська залізниця SNCB змовила 204 двоповерхові пасажирські вагони в консорціуму, до складу якого входять Bombardier Transportation та Alstom. Про це повідомляє globenewswire.com.

Вартість замовлення становить 445 млн євро. Саме замовлення відбулося в межах рамкової угоди, укладеної ще у 2015 році на 3,3 млрд євро щодо 1362 вагони. Перше замовлення було на 445 вагонів. Тобто мова йде про додаткові обсяги (відтепер загальна кількість замовлених вагонів – 649).

Вагони є повністю автономно доступними для людей з обмеженими фізичними можливостями та включають пристосований туалет та домофонну систему для людей на інвалідних візках. Також мають місце для зберігання велосипедів та колясок.

Вагони пристосовані для швидкості до 200 км/год по всій бельгійській мережі, а також на коліях у Нідерландах та Люксембурзі, включаючи високошвидкісні лінії.

Нагадаємо, раніше в Alstom заявили, що вже отримали всі необхідні дозволи регуляторних органів щодо купівлі Bombardier Transportation. Процедуру мають завершити до 29 січня. Вартість угоди становитиме від 5,8 до 6,2 млрд євро.

Читайте також