Новини, Інфраструктура

Криклій: Наша мета – повна цифровізація процесів

В Міністерстві інфраструктури хочуть повністю цифровізувати процеси та створити єдину smart-систему на транспорті. Про це заявив Міністр інфраструктури України Владислав Криклій на заході “Infrastructure Digital Day”.

“Це не лише дозволить забезпечити мультимодальність транспорту та створити цифрові транспортні коридори, а й найголовніше – спростити та зробити більш зручними отримання тих чи інших послуг як для пасажирів, так і для бізнесу. Ми впроваджуємо е-сервіси у всіх сферах транспортної галузі, поєднуючи їх в одну розумну систему. До прикладу, з грудня минулого року, коли ми відкрили транспортний портал електронних послуг e-transport.gov.ua, понад 7 тисяч перевізників зробили понад 450 тисяч замовлень дозволів на міжнародні перевезення. А ще понад 12 тисяч замовлень ми отримали на послуги в електронному кабінеті моряка. Тому ми продовжуємо удосконалювати існуючі механізми і розширюємо перелік майбутніх сервісів, якими також можна буде скористатися зручно, в онлайн-режимі, не виходячи з дому”, – відзначив Криклій.

За словами Владислава Криклія, впровадження таких цифрових рішень на транспорті дозволить Україні швидше інтегруватись у єдину транспортну мережу, що об’єднує Європу з Азією, перетворившись на міжнародний транспортний хаб, а також допоможе у розвитку Шовкового шляху та інших транспортних коридорів.

Під час заходу очільник Міністерства презентував понад 10 проєктів, пов’язаних з цифровізацією галузі. Серед них — транспортний портал електронних послуг і єдиний е-квиток SmartTicket.

Нагадаємо, що в Києві вже  запрацював SmartTicket для поїздів та метро.

Читайте також