Новини, Перевезення

В Києві запрацював SmartTicket для поїздів та метро

В столиці запрацював SmartTicket. Про це на своєму каналі в телеграм повідомив Міністр Інфраструктури Владислав Криклій.

“Продаж SmartTicket для поїздів далекого сполучення та міського транспорту в столиці розпочато”, – написав він.

Квитки можна придбати на транспортному порталі електронних послуг : e-transport.gov.ua та на SmartTicket.gov.ua.

Також Криклій повідомив, що з наступного місяця стартує послуга єдиного е-квитка для авіатранспорту і пасажирських автобусних перевезень, а також приміських поїздів Укрзалізниці.

У листопаді разом зі SkyUp та Gunsel Lines стартуємо з єдиним е-квитком для авіатранспорту і пасажирських автобусних перевезень, а також приміських поїздів Укрзалізниці. У грудні розпочинаємо співпрацю з Bolt, – резюмував Криклій.

Раніше Криклій заявив, що  крім Києва впровадженням SmartTicket зацікавились Маріуполь, Харків та Львів.

Нагадаємо, 29 липня, на своєму засіданні уряд схвалив розроблену Міністерством інфраструктури постанову КМУ, що передбачає реалізацію експериментального проєкту з впровадження послуги з оформлення єдиного е-квитка на транспортному порталі електронних послуг e-transport.gov.ua.

Раніше в МІУ обіцяли, що Єдиний електронний квиток на всі види транспорту по Україні запрацює у серпні 2020 року. Чого SmartTicket так і не запрацював навіть в тестовому режимі читайте у статті директора філії «Головний інформаційно-обчислювальний центр» АТ «Укрзалізниця» Олександра Войтка.

 

Читайте також