Новини, Партнерський матеріал

Зважене рішення: MOST LT про те, чому краще надавати перевагу залізничному перевезенню вантажів

Надійність, регулярність, швидкість перевезень, висока безпека руху — всі ці чинники роблять залізничний транспорт економічно привабливим для перевезення великих обсягів вантажів на значні відстані, повідомляють у компанії MOST LOGISTIC TERMINAL.

Розумна організація залізничних перевезень дає змогу відправити продукцію практично в будь-яку точку. Очевидна перевага такого способу транспортування вантажів — економічна вигода. На відміну від автомобільних і авіаційних перевезень доставка залізницею дешевша, особливо, якщо потрібне постачання великих партій товарів на далекі відстані. Різні типи вагонів та спеціальне оснащення дають змогу здійснювати доставки будь-яких типів вантажів. Окрім того, поїзди підходять для переміщення особливо важких габаритних вантажів. Один вагон вміщає такий же обсяг товарів, як три автомобілі.

Додатковою перевагою є незалежність від кліматичних чинників: перевезення залізницею можуть здійснюватися у будь-який сезон. В той час, як при інших видах перевезень необхідно враховувати затримки, що можуть трапитися через несприятливі погодні умови.

Сьогодні великий бізнес обирає залізницю саме через універсальність, безпеку та економічність такого типу перевезень.

MOST LT не лише організовує доставку вантажів залізничним транспортом, а й забезпечує перевантаження товарів з європейської колії шириною 1435 мм на українську колію шириною 1520 мм, що значно полегшує процес залізничної доставки з Європи до України.

Детальніше про послуги з організації залізничних вантажних перевезень можна дізнатися на сайті MOST LOGISTIC TERMINAL.

Читайте також