Новини, Партнерський матеріал

На кордоні з Польщею побудовано сучасний логістичний хаб — MOST Logistic Terminal

Ще більше можливостей для бізнесу відкриває логістичний термінал MOST LOGISTIC TERMINAL, що функціонує на кордоні з Польщею. МОST LT надає послуги перевалки вантажів з європейської вузької залізничної колії на широку, а також послуги складського зберігання та організації доставки вантажів залізничним транспортом територіями України та Європи.

Новий логістичний хаб працює біля станції Мостиська II Львівської залізниці. Побудований за новітніми технологіями, термінал створює нові можливості для бізнесу й сприяє пожвавленню товарообігу між Україною та Європою — стратегічно важливим ринком обсягом у 500 млн платоспроможного населення. Зручне розташування потужностей робить термінал одним із ключових експортно-імпортних каналів у напрямку країн ЄС.  

Інфраструктура термінала адаптована під потреби підприємців з обох сторін — сумісність залізничних систем забезпечується наявністю стандартної європейської та широкої колій, товари зберігаються на сучасних критих складах і відкритих майданчиках, залучена високоефективна навантажувально-розвантажувальна техніка, за допомогою якої вантажі обробляються швидко та якісно.   

Створення термінала поблизу залізничної станції Мостиська II — це черговий крок економічної інтеграції України до європейського ділового простору.  

 

Читайте також