Сбербанк намагається відсудити в Укрзалзіниці ще 56,1 млн доларів заборгованості та 149 млн грн пені за кредитом ДП “Донецька залізниця”. Про це повідомляє finbalance.com.ua з посиланням на єдиний державний реєстр судових рішень.
19 січня Східний апеляційний госпсуд відмовився задовольнити апеляційну скаргу Укрзалізниці та залишив без змін попередню ухвалу Госпсуду Донецької області про заміну ДП “Донецька залізниця” на УЗ як відповідача у цій справі.
Зауважимо, раніше 27 липня Господарський суд Донецької області задовольнив клопотання Державної виконавчої служби та змінив сторону виконавчого провадження щодо боргу “Донецької залізниці” у 68 млн доларів. Таким чином фактично зобов’язавши Перевізника розрахуватись перед Сбербанком за борги підприємства, що залишилося на окупованій території.
УЗ подавала апеляцію, але 17 вересня суд залишив попереднє рішення без змін. 10 грудня Верховний суд відмовив УЗ у розгляді касаційної скарги.
Також, 22 грудня Госпсуд Києва відкрив провадження за позовом Сбербанку до Укрзалізниці про стягнення 17,25 млн доларів заборгованості за нарахованими відсотками за кредитом Донецької залізниці.












