Новини, Порти

УДП розвиває потужності для одночасного завантаження двох барж

ПрАТ «Українське Дунайське пароплавство» модернізувало перевалку зернових і готує проєкт ще одного логістичного комплексу. Про це пише Rail.insider із посиланням на інформацію підприємства.

Нещодавно в УДП модернізували власний перевалочний комплекс для зернових.

«Установлений автомобільний розвантажувач, який перекидає автомобіль прямо в приймальний бункер. Для автомобільного розвантажувача побудована лінія, яка зв’язана з основною технологічною лінією. Тепер подача вантажу з автомобілів в трюм баржі повністю автоматизована», — розповів керівник логістичного комплексу Леонід Бондар.

Для розміщення та відстою автомобільного транспорту побудований майданчик площею 6 тис. м2.

«У нас тепер працює два склади для зберігання зерна, один з яких повністю механізовано. Встановлюємо ще одні ваги на виїзді для тарування порожнього автотранспорту, що збільшить обсяг прийомки вантажів. Для цього також плануємо розширення в’їзних воріт», — додав представник підприємства.

Також розглядається можливість створення ще однієї технологічної лінії для одночасного завантаження двох барж. Стратегічна мета — відійти від зернових і працювати з різними видами вантажів: металом, міндобривами, будівельними матеріалами тощо.

«Попит на перевезення зернових з України постійно змінюється. Відкриття одеських портів для експорту зернових дало нам можливість зробити невеличку паузу, завести і встановити додаткове обладнання, провести модернізацію комплексу та підготуватися до роботи також з іншими видами вантажів», — пояснив Леонід Бондар.

За словами заступника генерального директора УДП Владислава Бєлаха, компанія також замовила проєкт ще одного логістичного комплексу для роботи не лише з річковими, а й морськими перевезеннями.

«У нас є все для запуску цього проєкту: ідеальний майданчик, під’їзні шляхи, кранове господарство та навіть свій морський флот, який ми поступово відновлюємо», — уточнив Владислав Бєлах.

Як повідомлялося раніше, УДП перевозить залізорудну сировину з України до Сербії.

 

Отримайте тестовий доступ до статистики та аналітики

 

Читайте також