Укрзалізниця хоче збільшити парк локомотивів General Electric ще на 40 одиниць
Новини, Рухомий склад

Укрзалізниця хоче збільшити парк локомотивів General Electric ще на 40 одиниць

Директор із стратегічного розвитку та інвестиційної політики Укрзалізниці Антон Саболевський під час конференції «Залізниці України: розвиток та інвестиції» повідомив журналістам про плани компанії розширити співпрацю з General Electric.

«Вже отримали 30 локомотивів у лізинг, працюємо, щоб збільшити парк ще на 40 одиниць», – зазначив Саболевський.

Він зауважив, що наразі УЗ використовує у вантажній роботі 100-120 магістральних локомотивів.

«Новий локомотив — це збільшення продуктивності майже удвічі. Наприклад, новий локомотив долає щоденно по 560 км проти 300 км — показника роботи старого. Також економія пального на 20 %, мастила на 60 % тощо», — повідомив Антон Саболевський.

Нагадаємо, що упродовж наступних двох тижнів АТ «Укрзалізниця» оголосить офіційний конкурс щодо придбання електровозів. Очкується, що CRRC, Alstom та Siemens AG візьмуть у ньому участь.

За даними Rail.insider зі «Статистика та аналітика. Розширена версія», на сьогодні середній знос локомотивів становить 96,8%, у тому числі електровозів – 93,3%, магістральних тепловозів – 99,6%, а маневрових тепловозів – 99,9%. Середній вік електровозів складає 40,6 років за нормативного віку в 30 років, магістральних тепловозів – 30,7 років за нормативних 20 років, маневрових тепловозів – 35,8 років за нормативних 25 років.

Читайте також