Укрзалізниця закупить нові електровози
Рухомий склад, Новини

Укрзалізниця купить електровози в Alstom

Сьогодні, 13 травня 2021 року, представники Урядів Французької Республіки та України підписали рамкову угоду щодо втілення проєкту з оновлення парку вантажних електровозів АТ «Укрзалізниця». Від України угоду підписав прем’єр-міністр України Денис Шмигаль. За попередніми розрахунками буде придбано 130 вантажних електровозів.

«Підтримка проєкту модернізації парку електровозів Укрзалізниці на урядовому рівні — це чіткий сигнал для нашої компанії, що акціонер в особі Кабінету Міністрів України робить рішучі кроки щодо підтримки у вирішенні нагальних потреб залізничної галузі. Також це сигнал і для національної економіки, що робота Уряду спрямована на розвиток економічного потенціалу України, зміцнення транзитних позицій держави. Багатотисячний колектив залізничників вітає рішення Уряду щодо підписання рамкової угоди», — зазначив в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик.

Нагадаємо, Alstom готовий підвищити рівень локалізації в контракті на поставку електровозів в Україну до 35%.

Потреби Укрзалізниці в оновленні парку вантажних електровозів: до 2025 року придбати не менше 50 одиниць, до 2033 — ще 265 локомотивів. Загальна потреба до 2033 року — не менше 315 електровозів.

Читайте також