Новини, Перевезення, Укрзалізниця

Укрзалізниця працює над стабілізацією руху поїздів

АТ «Укрзалізниця» вживає заходів, щоб стабілізувати ситуацію з перевезеннями. Перебої спричинив італійський страйк в окремих локомотивних депо, через що виникли проблеми з вчасним відправленням пасажирських і вантажних поїздів. Про це пише Rail.insider із посиланням на пресслужбу перевізника.

«Зазначений страйк не має нічного спільного з боротьбою за права та блага залізничників, а його мета — дестабілізувати роботу галузі та чинити тиск на керівництво компанії в інтересах певних бізнес-груп. Через дії таких малочисельних профспілок велика бізнес-група намагається скасувати рішення щодо підвищення тарифів на вантажні перевезення, зірвати програму оновлення вантажних вагонів, яка передбачає ліквідацію з колій металобрухту, та домогтися скасування рішення щодо перегляду довгострокових контрактів на вантажні перевезення», — заявили у товаристві.

У результаті, згідно з повідомленням, 12 жовтня було затримано відправлення 6 пасажирських поїздів та виникли значні перебої у вантажному русі. Вчасно не будуть доставлені вантажі для великих клієнтів-вантажовідправників, серед яких — зернотрейдери, будівельники та металурги. «АТ «Укрзалізниця» стурбоване такою ситуацією, адже компанії у вересні вдалося стабілізувати ситуацію з перевезеннями та, як наслідок, отримати позитивний фінансовий результат. Наразі подальша позитивна динаміка роботи під загрозою, компанія працює над тим, аби стабілізувати ситуацію з перевезеннями», — підкреслили в Укрзалізниці.

Також у компанії наголосили на тому, що ведуть і вестимуть діалог винятково з профспілками, які не заангажовані та представляють інтереси залізничників, а не бізнес-груп. «Учора, 13 жовтня, АТ «Укрзалізниця» провело черговий конструктивний раунд переговорів із Профспілкою залізничників і транспортних будівельників України. Товариство виступає за діалог та засуджує деструктивні дії профспілок, які ставлять під загрозу планову роботу щодо збільшення годинних тарифних ставок і посадових окладів залізничників», — зазначається у повідомленні.

Нагадаємо, що Вільна профспілка залізничників заявила про домовленість з Укрзалізницею.

Читайте також