Укрзалізниця перенесла наради із перевізниками Румунії, Молдови та Угорщини, які мали відбутися сьогодні, 31 травня, передає Rail.insider.
Zoom-конференції відбудуться 1 червня.
Онлайн-нарада із представниками Румунії та Республіки Молдова запланована на 14:00 (доєднатися можна за посиланням), а із залізничниками Угорщини має розпочатися о 15:30 (посилання тут).













