Перевезення, Інфраструктура, Новини

У МІУ назвали пріоритетні залізничні вантажні напрямки

Під час зустрічі міністра інфраструктури Владислава Криклія з Послом Республіки Таджикистан в Україні Назрізодою Давтаталі Хайдаром було озвучено пріоритетні вантажні залізничні напрямки для нашої країни.

Міністр наголосив, що, враховуючи вигідне географічне розташування України, основним завданням для відомства залишається реалізація повною мірою транзитного потенціалу країни у напрямку Європа-Азія і підвищення якості логістичних послуг.

Так, Владислав Криклій заявив, що пріоритетними для держави наразі є такі напрямки:

  • перевезення поїздами «Вікінг» і «Зубр», що проходять через Україну та Білорусь до Литви, Латвії та Естонії та далі в країни Скандинавії з використанням поромних переправ Балтійського моря;
  • транспортування вантажів з Чорноморського морського порту в м. Славкув (Польща) без перевантаження по широкій колії 1520 мм або через станцію Мостиська;
  • перевезення у напрямку Словаччини з подальшим транспортуванням вантажів до Чехії, Австрії, Сербії та Чорногорії;
  • перевезення (включаючи контейнерні) до логістичних центрів Угорщини та далі в країни Центральної Європи (наприклад, Австрія та Італія).

Нагадаємо, у минулому році об’єми контейнерних перевезень між Україною та Литвою у складі поїзду “Вікінг” зросли на 21% проти 2019 року.

Читайте також