Новини, Події, Укрзалізниця

В УЗ планують об’єднати Донецьку залізницю з Південною залізницею

В УЗ обговорюють можливе включення Донецької залізниці до складу філії “Південна залізниця”. Про це стало повідомляє прес-служба Президента України.

Так, під час відвідин Слов’янська, до Президента Володимира Зеленського звернувся заступник голови Донецької ОДА Денис Клюшников з проханням не допустити відповідної реорганізації, адже за його інформацією відповідне рішення вже схвалено.

У відповідь Президент зазначив, що реорганізація має бути доцільною. Супроводжуючий Зеленського міністр інфраструктури Владислав Криклій пообіцяв переглянути питання та переговорити з головою правління УЗ Володимиром Жмаком.

«Зміни у структурі, реструктуризація локомотивного господарства та зміни в підпорядкуванні структурних підрозділів, зокрема депо, мають бути логічними та ґрунтуватись на економічній доцільності», – додав міністр.

Нагадаємо, раніше колишній член наглядової ради Перевізника Андерс Ослунд звинуватив Зеленського в тому, що останній руйнує незалежне корпоративне управління.

P.S. В УЗ виданню ЦТС повідомили, що мова йде не про обєднання двох філій, а про реорганізацію управління локомтивними депо. Так, в рамках пілотного проекту, депо “Лиман” та “Волноваха” мають перейти під управління Південної залізниці.

Читайте також