На Одещині підлітки ледь не спричинили масштабну аварію вантажного поїзда
Укрзалізниця, Новини

За минулий рік в УЗ було зафіксовано 34,4 тис. випадків переадресування вантажних вагонів

За минулий рік АТ «Укрзалізниця» надала 34402 накази на переадресування 340502 вантажних вагонів на шляху прямування вантажів. Про це повідомляє Міністерство інфраструктури.

На сайт відомства оприлюднили звіт про відстеження результативності наказу від 2013 року щодо правил переадресування вантажів.

“Метою прийняття Наказу було підвищення ефективності функціонування ринків транспортних послуг на основі збалансування інтересів перевізника та споживачів транспортних послуг, сприяння оптимізації процесу перевезень вантажів та ефективному використанню вагонного парку, спрощення процедури зміни напряму перевезення”, – заявлено на сайті міністерства.

Дослідження проводили протягом минулого року. На підставі спостереження МІУ зробило висновок, що наказ підвищив ефективність використання вагонів, тому не потребує поліпшень чи додаткових досліджень.

Нагадаємо, раніше у МІУ назвали пріоритетні залізничні вантажні напрямки. Зокрема це:

  • перевезення поїздами «Вікінг» і «Зубр», що проходять через Україну та Білорусь до Литви, Латвії та Естонії та далі в країни Скандинавії з використанням поромних переправ Балтійського моря;
  • транспортування вантажів з Чорноморського морського порту в м. Славкув (Польща) без перевантаження по широкій колії 1520 мм або через станцію Мостиська;
  • перевезення у напрямку Словаччини з подальшим транспортуванням вантажів до Чехії, Австрії, Сербії та Чорногорії;
  • перевезення (включаючи контейнерні) до логістичних центрів Угорщини та далі в країни Центральної Європи (наприклад, Австрія та Італія).

Читайте також