Зеленський запросив DP World розширити інвестування в українські порти
Порти, Новини, Новини бізнесу, Перевезення

Зеленський запросив DP World розширити інвестування в українські порти

Під час офіційного візиту до Об’єднаних Арабських Еміратів Президент України Володимир Зеленський у Дубаї провів зустріч з головним виконавчим директором одного з найбільших портових операторів світу – групи компаній DP World Султаном Ахмедом бін Сулаємом. Про це повідомляє пресслужба Офісу Президента.

Під час зустрічі Зеленський розповів про концесію, завдяки якій у два українських порти вже зайшли іноземні інвестори, та про «інвестиційних нянь», що мають створювати прямий контракт між інвестором та державою.

«Запрошуємо компанію DP World через такі концесії більше заходити на український ринок. У нас є ще чотири порти, у які може зайти компанія. Друге – побудувати марину (спеціально облаштована гавань для яхт і катерів. – ред.) разом з компанією, яка займається подібними проєктами», – наголосив глава держави.

Володимир Зеленський також нагадав, що в Україні був нарешті проголосовано закон про внутрішній водний транспорт, який не могли ухвалити кілька десятків років.

«Ми знаємо, що річковий транспорт може бути найдешевшим у плані перевезень. Тому я хотів би, щоб ви також придивилися до майбутніх можливостей. Мені здається, це привабливий бізнес в Україні. І йдеться не тільки про туризм, а насамперед про перевезення вантажів», – сказав він.

Зазначимо, що зустріч проходила на території Dubai Maritime City, де створено штучний півострів та перший у світі хаб, який поєднуватиме всі галузі морської промисловості та торгівлі й спрямований на розв’язання глобальних логістичних проблем морських вантажоперевезень і портового сполучення.

Нагадаємо, компанія DP World придбала 51% акцій Контейнерного термінала ТІС (порт Південний, Україна).

Читайте також