Новини, Укрзалізниця

Криклій: Кошти, отримані УЗ від операцій з майном спрямовуватимуться на виключно на модернізацію компанії

28 жовтня на своєму засіданні уряд ухвалив рішення, які дозволять Укрзалізниці оптимізувати свої витрати на утримання активів для подальшої модернізації компанії. Про це повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій, передає пресслужба МІУ. Відповідно до рішення, кошти, отримані товариством від операцій із майном, спрямовуються виключно на подальшу модернізацію та розвиток компанії.

“Разом з тим, при списанні об’єктів, які належать до нижньої будови колії, майна, виявленого в результаті інвентаризації як нестача, незавершених капітальних інвестицій на стадії проєкту, реалізація яких не була розпочата або втратила свою актуальність, малоцінних необоротних матеріальних активів, нематеріальних активів, які визнані морально застарілими, таке майно не пропонується до продажу”, – заявив міністр.

Разом з тим, Криклій не уточнив, які конкретно рішення ухвалив Кабмін. Відповідні документи ще не з’явилися на сайті Кабінету Міністрів у вільному доступі.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів скасував обмеження розміру заробітних плат керівників, членів виконавчих органів та членів наглядових рад держаних підприємств.

Читайте також