Співпраця з Укрзалізницею проходить без проблем — голова Укравтодору
Новини, Перевезення

Співпраця з Укрзалізницею проходить без проблем — голова Укравтодору

Відбулася пресконференція голови Укравтодору Олександра Кубракова. На ній посадовець наголосив, що проблем у співпраці між Укравтодором та Укрзалізницею наразі немає. Проте повідомив, що все важче й важче доставляти щебінь і бітум вчасно на об’єкти в межах “Великого будівництва”.

“Паралельно ми працюємо з Укрзалізницею. У нас є щотижневий штаб, ми координуємо з ними нашу логістику. Бо, справді, проєктів додається, і нам усе важче й важче в межах цієї співпраці доставляти бітум й щебінь на наші об’єкти вчасно. Проте ми координуємося повністю, УЗ йде нам назустріч, і поки проблем ми не бачимо”, – заявив Олександр Кубраков.

Зауважимо, що директор з розвитку бізнесу АТ “Укрзалізниця” Андрій Рязанцев раніше повідомляв, що від початку поточного року темпи перевезення щебеню вищі на 18%. Проте посадовець зауважив, що для виконання програми “Великого будівництва” потрібно більше.

За його словами, для кращої організації постачання будівельних матеріалів УЗ має три ресурси:

  • оптимізацію операційних процесів через максимальну маршрутизацію;
  • створення хабів для нівелювання сезонності;
  • додаткове прискорення обороту вагонів через графікування маршрутів.

Крім цього, керівництво УЗ повідомило підрядників Укравтодору про введення довгострокових контрактів з організації перевезень вантажів у рухомому складі Перевізника.

Нагадаємо, Укравтодор залучить додаткові 19,3 млрд грн під державні гарантії на “Велике будівництво”. Загалом за цей рік заплановано ремонт понад 4 000 км доріг державного значення та 2 500 км доріг місцевого значення. Дороги державного значення фінансуються з трьох джерел:

  • державного дорожнього фонду (31,5 млрд грн);
  • залучені кошти під державні гарантії (19,3 млрд);
  • частина коштів, які Україна отримала від Газпрому за рішенням Стокгольмського арбітражу (35 млрд).

Загальний бюджет робіт – 86 млрд грн.

Читайте також