Укрзалізниця, Новини

Стала відома майбутня структура “УЗ Карго”

Напередодні директор з комерційної роботи та логістики Укрзалізниці Іраклі Езугбая заявив, що формування “УЗ Карго” планується завершити до липня 2021 року. Тепер публікуємо заплановану структуру вертикалі.

Отже, за даними що є в розпорядженні Rail.Insider, вертикаль матиме наступний вигляд: член правління – директор з комерційної роботи та логістики – філія “УЗ Карго” – (філія рефрижераторна вагонна компанія, Ліски, ЦТЛ).

Щодо структури, то тут філія матиме 6 напрямів:

  • комерційний департамент (тарифи, централізований білінг, відділення як центр прибутку) ;
  • департамент експлуатації локомотивів (парк локомотивів та їх експлуатація, ремонт);
  • департамент експлуатації вагонів (парк вагонів; експлуатація, ремонт, тощо);
  • центр оперативного контролю (моніторинг оперативної діяльності);
  • офіс бізнес-планування (аналіз та моделювання трафіку, фінансове моделювання) ;
  •  сервісні функції (кадри, юристи, фінанси, закупівлі).

До складу комерційного департаменту увійде 21 філія (183 пункти обслуговування та 6 вантажних майданчиків). До “локомотивного департаменту” увійдуть 40 депо та 1 майстерня. Під управління “Вагонного департаменту” увійде 14 депо (одне рефрижераторне) та одна майстерня.

Нагадаємо, наприкінці минулого року в УЗ зареєстрували філію вантажних перевезень «УЗ Карго» та оператора інфраструктури «УЗ Інфра».

Проте на початку лютого Наглядова рада Перевізника своїм рішенням заблокувала усі дії по створенню відокремленого підприємства. В компанії ж говорять, що найближчим часом дійдуть до консенсусу по цьому питанню з наглядовою радою.

Читайте також