Укрзалізниця запросила клієнтів обговорити новий договір 
Укрзалізниця, Новини

Укрзалізниця планує створити новий центр обробки даних

В Укрзалізниці заявили, що працюють над створенням нового сучасного центру обробки даних для забезпечення безперебійного руху поїздів залізницями України. Про це повідомляє пресслужба Перевізника з посиланням на директора з питань інформаційних технологій АТ «Укрзалізниця» Володимира Рєзніка.

Так, планується побудова нового центру обробки даних, у якому будуть інтегровані нові апаратно-програмні комплекси для забезпечення безперервності надання послуг.

«Завдання IT-підрозділу компанії зараз полягає у забезпеченні безперебійного якісного функціонування систем та програмних комплексів, які забезпечують усі напрямки роботи Укрзалізниці, першочергово у вантажній логістиці та пасажирських перевезеннях», — заявив посадовець.

Нагадаємо, наприкінці 2020 року УЗ відкрила у Харкові новий центр управління рухом: він об’єднав функцію управління рухом Південної та Донецької залізниць. Наступний такий центр УЗ запланувала створити в Києві. Він має об’єднати управління рухом на Південно-Західній, Львівській та Одеській залізницях.

Читайте також