Рухомий склад, Економіка, Новини, Укрзалізниця

В УСПП наполягають на максимальній локалізації виробництва рухомого складу

Український союз промисловців і підприємців підписав з Укрзалізницею меморандум про співпрацю. Про це повідомляє пресслужба УСПП. Документ було підписано під час зустрічі президента УСПП Анатолія Кінаха із головою правління АТ «Укрзалізниця» Володимиром Жмаком.

Мета меморандуму – посилення діалогу та сприяння українським товаровиробникам у реалізації програм з імпортозаміщення, локалізації виробництва на території України.

В УСПП наголосили на потребі впровадження в Україні комплексної державної політики оновлення рухомого складу Укрзалізниці  відповідно до сучасних стандартів, прийнятих в ЄС та розвинених країнах світу.

«Головне – це повинно відбуватися із максимальною локалізацією виробництва, відповідними програмами імпортозаміщення, широкою промоцією та наданням можливостей для кооперації українських підприємств, особливо, що стосується власне сфери транспортного машинобудування», – підкреслив Анатолій Кінах.

Також під час зустрічі йшлося про те, що УСПП буде співпрацювати з Укрзалізницею щодо удосконалення тарифної і цінової політики на послуги Перевізника в контексті постійного діалогу та консультацій із представниками реального сектору економіки, наявності техніко-економічних обґрунтувань при будь-яких відповідних змінах, аналізу впливу на ринок тощо.

Крім того, Укрзалізниця та УСПП працюватимуть над створенням умов для інтеграції транспортного комплексу України до європейської та світової транспортної системи та найбільш ефективного використання транзитного потенціалу.

Нагадаємо, в економічному комітеті ВР розкритикували майбутню угоду з Alstom.

Читайте також