Володимир Жмак розповів навіщо ділити Укрзалізницю на різні вертикалі
Укрзалізниця, Новини

Плануємо вийти на чистий прибуток у 3,5 млрд грн за підсумками 2021 року, — Жмак

Укрзалізниця очікує за підсумками роботи у 2021 році отримати чистий прибуток в обсязі 3,5 млрд грн. Про це заявив голова правління АТ «Укрзалізниця» Володимир Жмак, повідомляє пресслужба Перевізника.

«Не секрет, що наші збитки за підсумками 2020 року склали 11,5 млрд грн. Проте цей рік ми завершимо з прибутком на рівні 3,5 млрд грн. Для того, щоб цього прибутку досягти, ми будемо везти більше і швидше, також ми будемо скорочувати наші видатки», — заявив очільник УЗ.

Проте Жмак при цьому вважає, що Укрзалізниця наперекір світовому тренду економічної турбулентності вийшла на шлях росту показників діяльності.

«Усі розуміють: економічна криза не тільки в Україні, а в усьому світі, падіння економіки до 7%. Економіка падає, а Укрзалізниця з жовтня 2020 року почала підійматися, тренд змінився з падіння на підйом», — заявив він.

Нагадаємо, згідно з фінпланом, АТ “Укрзалізниця” у 2021 році планує отримати 3,53 млрд грн чистого прибутку за скорочення виторгу на 3,2% – до 86,504 млрд грн. Запланований виторг  є на 15,4% більше, ніж результат 2020 року.

Читайте також